BEMSA TARIM HAKKINDA

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bemsa İnşaat Madencilik Nak. Tic. Ltd Şti. 1972 yılından bu yana madencilik ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Son 5 yıl itibariyle de tarım sektöründe yeni bir atılım göstermiştir. Ar_Ge çalışmalarını başarı ile tamamlayarak henüz Türkiye de üretilmemiş ancak Avrupa ve Amerika da yıllardır kullanıla gelen Black Jips olarak anılan ve tarım sektöründe kullanılan toprak düzenleyici ya da doğal gübre olarak bilinen, hiçbir kimyasal içermeyen, yüzde yüz doğal olan bazı madenlerden elde edilen ve toprağa adeta hayat veren, devlet desteği de olan bu ürünleri geliştirip çeşitlendirerek üretmektedir.

Yine henüz üretilmemiş bir ürün olup Ar_Ge’sini KOSGEB destekleri ile başarılan ve endüstriyel uygulamada da KOSGEB programları ile devam edilen metal oksit pigmentleri ile renkli alçı programımız devam etmektedir.


Yaratıcılık, insanlığın ilerlemesini sağlar. Bu yaratıcılık, dünyanın en büyük zorluklarını çözmek için ihtiyaç duyulan çığır açıcı yenilikleri beraberinde getirir ve hayal bile edilemeyen şeyleri mümkün kılar. Bemsa olarak, insanoğlunun ilk buluşlarından biri olan tarımı şekillendirmek için insan yaratıcılığının gücüne inanıyoruz. 50 yılı aşkın süredir, tarım ve toprak alanında ilerleyerek insanların yaşamlarını daha iyi hale getirmek için bilimden ve hayal gücünden yararlanıyoruz. Birlikte çok daha fazlasını başarabiliriz 


Kendimizi daha iyi bir dünya yaratmaya adadık:

 Biyoçeşitliliğin insanoğlu ile uyum içinde geliştiği, Açlık ve iklim değişikliğinin tarih olduğu, Çiftliklerin daha uyumlu ve dayanıklı bitkilerle daha sürdürülebilir hale geldiği, Tarımın tüm aileler ve toplumlar için ekonomik refahı artırdığı bir dünya. Birlikte çalışarak, tarımı çözümün bir parçası haline getirebiliriz. Bu anı yakalama ve mümkün olanı durmadan şekillendirerek insanlığı ileriye taşıma fırsatına ve sorumluluğuna sahibiz.

+50 Yıllık Sektör Deneyimi...